Čas

Přesný čas

CIAF 2015

CIAF 2015 JE KE DNEŠKU UŽ MINULOSTÍ...

Dnes doletěli poslední zúčastněné aeroplány na své domácí základny. Ke svým domovským útvarům doputovali i všichni vojáci, policisté, hasiči a letecký personál spolupodílící se na přípravách a průběhu letecké show.

A my fanoušci a příznivci aviatiky, letadel a různých okřídlených strojů a přístrojů doma studujeme, co se nám podařilo vloudit skrze objektiv a fotoaparát na paměťové karty.

Pokud bude přát trochu času a bude nálada, měli by být tento víkend hotové průřezové fotografie z letošního CIAFu. Mimo fotografií letadel budou k nalezení i fotografie z putování na královehradecké letiště ze Šumperka, přes Hanušovice, Králíky, Žamberk, Potštejn, Častolovice... Až na letištní plochu v Hradci Králové.

Zdraví Jarda.

P. S. : V příloze dvě rychlé fotografie, mimo jiné, je i vidno rozestavěnou rozhlednu na vrchu Maliník v Jeseníkách na začátku hřebenu Kralického Sněžníku. Možná budou známější místa Červený Potok nebo Králíky a pevnosti československého opevnění na počátku druhé světové války (pěchotní tvrz Hůrka td.) .

PřílohaVelikost
IMG_0234.JPG117.56 KB
IMG_1085.JPG96.83 KB